PCPR w Sokółce realizuje projekt pt. „Wspieramy Rodziny Zastępcze i Osoby Usamodzielniające się z terenu Powiatu Sokólskiego”

PCPR w Sokółce realizuje projekt pt. „Wspieramy Rodziny Zastępcze i Osoby Usamodzielniające się z terenu Powiatu Sokólskiego”

    Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sokółce w ramach realizowanego projektu pt. „Wspieramy Rodziny Zastępcze i Osoby Usamodzielniające się z terenu Powiatu Sokólskiego.”  od sierpnia 2020 roku realizuje poradnictwo pedagogiczne dla rodzin zastępczych oraz osób pełnoletnich przebywających nadal w rodzinach zastępczych.
    PCR w Sokółce informuje, że we wrześniu br. zaplanowano poradnictwo psychologiczne dla dzieci z rodzin zastępczych, poniżej 18. roku życia.
Terminy:
4 – 5 września 2020
8 - 10 wrześni  2020
oraz 15, 19, 23, 26 września.

    We wrześniu kontynuowane będą również spotkania indywidualne z pedagogiem dla wszystkich uczestników Projektu oraz z psychologiem dla rodzin.

PCPR w Sokółce

    Projekt „Wspieramy rodziny zastępcze i osoby usamodzielniające się z terenu Powiatu Sokólskiego” realizowany jest w ramach OSI priorytetowej VII Poprawa spójności społecznej, Działania 7.2 Rozwój usług społecznych Poddziałania 7.2.1 Rozwój usług społecznych i zdrowotnych na rzecz osób zagrożonych wykluczeniem społecznym Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.”

Projekt pn. „Wspieramy rodziny zastępcze i osoby usamodzielniające się z terenu Powiatu Sokólskiego” jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 i współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

OGŁOSZENIE PŁATNE

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.