Otwarte Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego zrzeszenia LZS w zapasach

Otwarte Mistrzostwa Województwa Warmińsko Mazurskiego zrzeszenia LZS w zapasach

W niedzielę 01.12.2019r zawodnicy naszego Klubu brali udział w Lubawie w Otwartych Mistrzostwach Województwa Warmińsko Mazurskiego zrzeszenia LZS w zapasach. Wyjazd okazał się bardzo udany a forma naszych zawodników jest na najwyższym poziomie. Urszula Jankiewicz zdobyła złoty medal pokonując swoje rywalki w każdej z walk przed czasem. Julia Pul zajęła III miejsce i po doskonałych walkach niewiele zabrakło do srebra. Na uwagę zasługuje występ Mikołaja Carewicza, który miał za zadanie pokonać swoich rywali walcząc w stylu klasycznym, którego de facto na co dzień nie trenuje. Po czterech walkach ta sztuka udała się dwa razy, co dało Mikołajowi srebrny medal. Elżbieta Carewicz jest dumna ze swoich podopiecznych i zadowolona z wyjazdu. 

Natalia Godlewska 

Prezes UKS Feniks w Krynkach 

 

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.