Nowy sprzęt komputerowy w Zespole Szkół Zawodowych w Sokółce

Nowy sprzęt komputerowy w Zespole Szkół Zawodowych w Sokółce

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego nowe zmiany w Zespole Szkół Zawodowych w Sokółce. Podczas wakacji Zarząd Powiatu Sokólskiego ufundował wyposażenie dla pracowni komputerowej w ZSZ. Nowy sprzęt tj. komputery i monitory w litości 16 sztuk wyniosły w sumie 32 000 zł.

„... Nowy sprzęt komputerowy w naszej pracowni pozwoli nam skutecznie uczyć młodzież do egzaminów zawodowych (kwalifikacja z zawodu technik - informatyk) i prowadzić efektywnie lekcje z pozostałych przedmiotów wymagających dostępu do komputera. Nowy rok 2016/2017 nie będzie odbiegał od poprzednich lat szkolnych. Mamy w dalszym ciągu 11 oddziałów, kierunki kształcenia również pozostały bez zmian …” dodał Dyrektor ZSZ w Sokółce Grzegorz Zalewski.

 

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.