NOMINACJE tylko do 17 lutego

NOMINACJE tylko do 17 lutego

Drodzy Państwo,


Już tylko do niedzieli, 17 lutego, czekamy na propozycje kandydatów (osoby, organizacje, wydarzenia) w Plebiscycie „SOKOŁY 2018”. Przypominamy, że nominować możemy w kategoriach: 1. OSOBOWOŚĆ, 2. DOBROCZYNNOŚĆ, 3. KULTURA, 4. FIRMA (bądź działalność gospodarcza), 5. NAUCZYCIEL, 6. SPORT.


Swoje kandydatury prosimy zgłaszać na profilu społecznościowym (FB) INFO Sokółka, za pośrednictwem poczty elektronicznej: redakcja@infosokolka.pl oraz telefonicznie: 85 711 08 50.
Głosowanie rozpocznie się 22 lutego. Faworytów w poszczególnych kategoriach będzie można wskazać za pomocą kuponów zamieszczonych w 2 kolejnych numerach tygodnika INFO Sokółka. Równocześnie głosowanie w formie sondy internetowej przebiegać będzie na stronie www.iSokolka.eu - patrona medialnego Plebiscytu.
W skład kapituły wejdą: przedstawiciel Organizatora (Wydawca INFO Sokółka - Stowarzyszenie Towarzystwo Ziemia Sokólska), przedstawiciel patrona medialnego iSokolka.eu, a także przedstawiciel laureatów z Plebiscytu 2017.
Laureaci tegorocznej edycji otrzymają pamiątkowe statuetki i atrakcyjne upominki na uroczystej gali finałowej, która odbędzie się w kwietniu.
Włączmy się i wspólnie wytypujmy wyjątkowe osobowości naszego Powiatu.

A. Tumiel, INFO Sokółka

Szczegóły: http://www.infosokolka.pl/artykul,sokoly.html

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.