Niezwykły koncert skrzypcowy w SOSW

Niezwykły koncert skrzypcowy w SOSW

Wychowankowie internatu mieli okazję wysłuchać niezwykłego koncertu skrzypcowego w wykonaniu uczniów ze Szkoły Muzycznej I stopnia w Sokółce. Młodych artystów do występu przygotowała ich nauczycielka pani Anna Piotrowska. W koncercie udział brali wychowankowie SOSW oraz zaprzyjaźnione z placówką Kluby Wolontariusza: z Zespołu Szkół Rolniczych w Sokółce, z przedszkola nr 5 i Przedszkola nr 3 oraz ze Szkoły Podstawowej w Starej Kamionce. Wszyscy z uwagą słuchali granych utworów i nagradzali gromkimi brawami młodych wykonawców a na zakończenie chętne osoby mogły spróbować swoich sił w grze na skrzypcach. Na muzyków i przybyłych gości czekał również słodki poczęstunek. Dziękujemy wszystkim za przybycie, a uczniom Szkoły Muzycznej życzymy wielkiego sukcesu na deskach Filharmonii.

Edyta Kondrat

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.