Niecodzienne spotkanie

Niecodzienne spotkanie

30 września 12-osobowa grupa podopiecznych SOSW w Sokółce uczestniczyła w wyjeździe do gospodarstwa hodowlanego Alpaki Długi Ług. Dzięki właścicielom hodowli – państwu Agnieszce i Maciejowi Urbanom, którzy życzliwie nas przyjęli mieliśmy możliwość bliskiego kontaktu z dostojnymi alpakami. Z ogromną pasją opowiadali nam o swoich pupilach, dzięki czemu poznaliśmy bliżej te urokliwe zwierzęta. Brązowe, białe, czarne otwarte na przytulanie i karmienie poruszyły nasze serca, a najbardziej najmłodszy ze stada alpak - Oreo, który dumnie paradował po terenie urzekając swoim czarno - białym ubarwieniem, mięciutkim futerkiem i pięknymi oczami. W towarzystwie alpak miło spędziliśmy wieczór. Bliski kontakt z przyjaznymi i ufnymi  zwierzętami jakimi są z pewnością alpaki sprzyjał wyzwoleniu pozytywnych emocji podopiecznych.

Serdecznie dziękujemy p. Agnieszce i p. Maciejowi za życzliwą atmosferę, okazaną gościnność, atrakcyjne przekazanie informacji i niezapomniane spotkanie.

Katarzyna Dylewska

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.