Nabór kandydatów do projektu „Powiat Sokólski wspiera aktywną integrację”

Nabór kandydatów do projektu „Powiat Sokólski wspiera aktywną integrację”

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sokółce w ramach realizowanego projektu „Powiat Sokólski wspiera aktywną integrację” ogłasza nabór kandydatów na udział w działaniach projektowych.

Projekt realizowany będzie przez Powiatowe Centrum Pomocy w Rodzinie w partnerstwie ze Stowarzyszeniem na Rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Pod Skrzydłami” i przeznaczony jest dla 22 osób z rodzin zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym w tym osób bezrobotnych lub poszukujących pracy, osób z niepełnosprawnością, zamieszkałych na terenie gmin: Sokółka, Kuźnica, Krynki, Szudziałowo, Sidra – będących podopiecznymi Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Pod Skrzydłami” oraz beneficjentami PCPR . Zgodnie z założeniami projektu osoby uczestniczyć będą w doradztwie zawodowym, poradnictwie psychologicznym, poradnictwie prawnym, mediacjach, warsztatach rozwoju osobistego, w zajęciach z trenerem pracy, w kursach zawodowych, szkoleniach oraz płatnych stażach zawodowych. Proponowane formy wsparcia maja na celu podniesienie umiejętności społecznych niezbędnych do prawidłowego poruszania się na rynku pracy, podwyższenie kwalifikacji i kompetencji zawodowych, przeciwdziałanie izolacji społecznej oraz przygotowanie do samodzielnego życia.

Okres realizacji projektu od 01.08.2020r. do 28.02.2022r.

Całkowita wartość projektu 272 855,00 zł

Wartość dofinansowania projektu:  253 551,00 zł

Warunkiem przystąpienia do udziału w projekcie jest złożenie wymaganych Regulaminem dokumentów rekrutacyjnych.

Dokumenty do pobrania:http://sokolka-powiat.pl/2020/08/19/ogloszenie-o-naborze-kandydatow-do-udzialu-w-projekcie-powiat-sokolski-wspiera-aktywna-integracje/

Termin składania dokumentów w naborze upływa 30 września 2020 r., o godz. 15.30.

Dokumenty należy składać w Biurze projektu w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Sokółce, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 8, pokój nr 11.

Dane kontaktowe w sprawie projektu:

Biuro Projektu

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sokółce,

ul Marsz. J. Piłsudskiego 8, 16-100 Sokółka, pokój nr 11, tel. 85 711 08 23, fax. 85 711 08 61

 

Serdecznie zapraszamy.

Alicja Rysiejko

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Sokółce

 

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sokółce realizuje projekt „Powiat Sokólski wspiera aktywną integrację” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego  na lata 2014-2020, Oś priorytetowa IX: Rozwój Lokalny. Działanie 9.1 Rewitalizacja społeczna i kształtowanie kapitału społecznego z dniem 19 sierpnia 2020 r.

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.