Muzeum Ziemi Sokólskiej Sokólskiego Ośrodka Kultury zaprasza na warsztaty

Muzeum Ziemi Sokólskiej Sokólskiego Ośrodka Kultury zaprasza na warsztaty

Muzeum Ziemi Sokólskiej Sokólskiego Ośrodka Kultury zaprasza 15 lutego (piątek) 2019 r. o godz. 17:30 do siedziby muzeum (ul. Piłsudskiego 2) na pierwsze w tym roku zajęcia Koła Rękodzielniczego poświęcone wykonaniu ekologicznego mleczka do czyszczenia z dodatkiem olejków eterycznych.

Zajęcia pt. „Eco Mycie – Lepsze życie” poprowadzi Agnieszka Prymaka (prowadząca profil na facebooku poświęcony zdrowemu stylowi życia, ziołom i ich przeróżnym zastosowaniom pod nazwą „Zielska Kolonia”: https://www.facebook.com/zielskakolonia/), która tym razem pokaże nam, że ekologiczne sprzątanie jest fajne, przyjazne dla nas samych, dla środowiska i dla naszej kieszeni. I wcale nie musimy mieć w swojej łazience kilku kolorowych buteleczek, których skład przeraża i na pewno nie jest obojętny dla naszego zdrowia.

Na warsztatach wykonamy mleczko do czyszczenia, czyli taki domowy "CIF", ale z lepszym składem, a równie skutecznie czyszczący zlewy, wanny, umywalki, blaty itp. Nie zaszkodzi on naszym dłoniom, a tym bardziej płucom, bo wdychać będziemy, co najwyżej przyjemnie olejki eteryczne, których zapach każda z nas dobierze do mleczka sobie sama.


Każdy zabierze ze sobą słoik ze swoim mleczkiem (235ml.)
Koszt 20 zł/osoba
Uwaga! Obowiązują zapisy pod numerem telefonu: 733 007 796

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.