Msza Św. w Intencji Ojczyzny

Msza Św. w Intencji Ojczyzny

Kolejna Msza Św. w Intencji Ojczyzny odprawiana 16 dnia każdego miesiąca w Kościele p.w. Św. Antoniego Padewskiego w Sokółce, zgromadziła wielu wiernych. Wśród nich byli przedstawiciele samorządów lokalnych. Powiat Sokólski reprezentował Przewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Krasiński, towarzyszył mu Dyrektor Wydziału Promocji Starostwa Powiatowego w Sokółce Zbigniew Dębko.
Wczorajsze nabożeństwo zbiegło się z datą 46. rocznicy Święceń Kapłańskich Ks. Kan. Stanisława Gniedziejko – Dziekana Dekanatu Sokółka, wieloletniego Proboszcza Parafii pw. św. Antoniego Padewskiego w Sokółce. Z tej okazji składamy na ręce Ekscelencji najserdeczniejsze życzenia wielu Łask Bożych, siły w prowadzeniu wiernych do Chrystusa Pana oraz Nieustannej Opieki Matki Bożej.
Kapłani podczas celebracji Mszy Św. podkreślali wyjątkową wagę i konieczność modlitwy w obecnym, trudnym dla wszystkich ludzi czasie. Modlili się wspólnie zarówno o powrót chorych do zdrowia, podtrzymanie na duchu osamotnionych w izolacji jak i siłę dla personelu medycznego i wszelkich służb zaangażowanych w walkę z niewidzialnym gołym okiem wrogiem, szerzącym pandemie, a tym samym cierpienie wśród milionów istnień ludzkich. Modlitwa jest potrzebna również przed nadchodzącymi wyborami prezydenckimi, tak ważnymi dla Polski - zaznaczył Ks. Dziekan Stanisław Gniedziejko.

PAZ

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.