„Mój najbliższy świat- rodzina i dom”

„Mój najbliższy świat- rodzina i dom”


Protokół rozstrzygnięcia szkolnego etapu konkursu plastycznego:
„Mój najbliższy świat- rodzina i dom”.
Na szkolny etap międzynarodowego konkursu pt: „Mój najbliższy świat- rodzina i dom” wpłynęło 15 prac plastycznych o przepięknej kolorystyce, ciekawym- czasem zaskakującym ujęciem tematu, pomysłowością i wielkim wkładzie emocjonalnym w te „małe” dzieła sztuki.
Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie, gratulujemy. Wszystkie prace wezmą udział w etapie międzynarodowym, który odbędzie się w Szczecinie. Dziękujemy również opiekunom artystycznym – Pani E. Szomko, J. Nelke, M. Januszkiewicz, E. Wińskiej, B. Mozolewskiej, S. Szomko, M. Grusznis to wy pomagacie odkryć i kreować świat widziany oczami dziecka.
Komisja konkursowa w składzie: K. Zalewska, M. Słyż, M. Mróz dokonała oceny prac zgodnie z regulaminem i wyłoniła zwycięzców:
1 miejsce- W. Karolczuk praca wykonana pod kierunkiem J. Nelke
2 miejsce – N. Kowejsza praca wykonana pod kierunkiem E. Wińskiej
3 miejsce- K.Olechno praca wykonana pod kierunkiem E. Szomko
Wyróżnienie- M.Łowczecka praca wykonana pod kierunkiem B.Mozolewskiej.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Organizatorzy: M. Mozolewska, M. Grusznis, S. Szomko
 

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.