Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w jeździe indywidualnej na czas i ze startu wspólnego

Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w jeździe indywidualnej na czas i ze startu wspólnego

Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w jeździe indywidualnej na czas i ze startu wspólnego

22-23.06.2019 w Wielkopolskim Raszkowie odbył się Mistrzostwa Polski Szkółek Kolarskich w jeździe indywidualnej na czas i ze startu wspólnego. Na zawodach pojawiło się ponad 500 uczestników z całej Polski w tym 9 reprezentantów Sokólskiego Klubu Kolarskiego SOKÓŁ. Pierwszego dnia rozgrywana była czasówka na dystansach 3 i 5 km. Drugiego Dnia odbył się start wspólny na rundach o długości od 8 do 40km. Podczas zawodów mieliśmy zarówno miłe zaskoczenia jak i nieszczęśliwe zdarzenia przekreślające szanse walki o czołowe lokaty. Najwięcej radości sprawił wyścig dziewcząt klas V w którym na drugim miejscu sklasyfikowana została Nikola Gliniecka zdobywając srebrny medal. Pozostali zawodnicy również spisali się znakomicie, a Kacprowi Trochim i Radkowi Struczewskiemu do podium zabrakło tylko centymetrów. Pretensje do losu może mieć nasz faworyt Jan Kaźmierowski, ponieważ w początkowej fazie wyścigu brał udział w kraksie i nie ukończył zawodów. Wyniki zawodników SKK: Jazda Indywidualna na czas - 28 Chadukiewicz Jan, 18 Kaźmierowski Jan, 4 Gliniecka Nikola, 12 Trochim Kacper, 52 Deputat Jakub, 21 Struczewski Piotr, 27 Radziwonowski Jakub, 8 Żygieło Dawid, 12 Struczewski Radosław; Start wspólny – 24. Chadukiewicz Jan, DNF Kaźmierowski Jan, 2 Gliniecka Nikola, 5. Trochim Kacper, 47. Deputat Jakub, 7. Struczewski Piotr, 33. Radziwonowski Jakub, 9. Żygieło Dawid, 4. Struczewski Radosław.

Piotr Kirpsza

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.