Miedzianowo - Dąbrowa Białostocka. Wypadek śmiertelny.

Miedzianowo - Dąbrowa Białostocka. Wypadek śmiertelny.

Ciało 21-letniego kierowcy, który zginął w wypadku na drodze relacji Miedzianowo - Dąbrowa Białostocka, zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej w Białymstoku.
W piątek (2 grudnia 2016 r.) około godz. 21 na drodze z Miedzianowa do Dąbrowy Białostockiej w powiecie sokólskim doszło do tragicznego wypadku.

- 21-letni mieszkaniec Dąbrowy Białostockiej prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad autem, zjechał na lewe pobocze, potem do rowu i dachował - mówi Aneta Łukowska z zespołu prasowego podlaskiej policji. - Został zabrany przez pogotowie z poważnymi obrażeniami głowy. Mimo reanimacji zmarł w karetce.

Decyzją prokuratora Prokuratury Rejonowej w Sokółce zwłoki 21-latka przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej w Białymstoku celem wykonania sekcji.

Informacja: www.poranny.pl
Zdjęcia: www.wspolczesna.pl

 

Zdjęcia


Tagi:PowiatSokólskiDabrowaBiałostockainfoSokolkaśmiertelnywypadekporanny.plwspolczesna.plwypadekMiedzianowo

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.