Mecz Sokół 1946 Sokółka vs Wigry Suwałki

Sokół 1946 Sokółka rozegrał dziś mecz z drużyną Wigry Suwałki. Pomimo niezbyt sprzyjającej pogody na trybunach zasiadło mnóstwo kibiców dopingujących swoje drużyny. Mecz był bardzo zaciety o obfitował w efektowne bramki, zakończył się remisem 3:3. Bramki dla Sokoła zdobył Mateusz Łabieniec.

" W niedzielę o godz. 16.00 przy ul. Mariańskiej w Sokółce odbył się mecz 5 kolejki IV Ligi Podlaskiej Sokół 1946 Sokółka - Wigry II Suwałki .Obie drużyny do tej pory w lidze jeszcze nie punktowały, co zwiastowało dużo emocji i zaciętą rywalizację. Tak też było. Niestety Sokół zaczął fatalnie i podobnie jak w ostatnim meczu z Hetmanem Białystok szybko stracił bramkę.., potem kolejną. Do przerwy przegrywaliśmy 1 - 2 , bo nadzieję na korzystny wynik spotkania dała bramka zdobyta przez Michała Łabieńca. Druga połowa była zdecydowanie lepsza w wykonaniu gospodarzy. Mimo kilku świetnych sytuacji, nie udało się wygrać spotkania . Końcowy wynik meczu na 3 - 3 w doliczonym czasie gry ustalił ponownie Michał Łabieniec ( zdobywca wszystkich bramek dla Sokoła ) . W środę piłkarze Sokół 1946 Sokółka , jadą do Mielnika walczyć o następne ligowe punkty." - mowi Łukasz Lenkiewicz Prezes KS Sokół 1946 Sokółka.