Mecz Sokół 1946 Sokółka vs. Promień Mońki

Na Stadionie Miejskim w Sokółce w niedzielne popołudnie (29.09.2019) odbył się mecz Mecz Ligowy Sokół 1946 Sokółka vs. Promień Mońki. Mecz był bardzo zacięty, ostatecznie wygrał Sokół z wynikiem 2:0. Na trybunach zjawiły się tłumy kibiców i entuzjastów piłki nożnej, którzy wspierali naszych piłkarzy.

„ Podjęliśmy wczoraj zespół z Moniek. Mecz się bardzo dobrze ułożył ponieważ już w 14 minucie prowadziliśmy 1:0- po akcji Michała Łabieńca i Huberta Stachurskiego całą akcję zakończył Damian Toczydłowski. Później kontynuowaliśmy naszą dobrą grę. W pierwszej połowie mieliśmy 2-3 dobre sytuacje na podwyższenie rezultatu jednak  w pierwszej połowie nie udało się zdobyć bramki. Później gdy wyszliśmy na drugą połowę spadła trochę koncentracja, zespół z Moniek przejął inicjatywę ale szybko sytuacja wróciła do normy. Michał Łabieniec został sfaulowany w polu karnym, rzut karny wykorzystał Radek Kabelis i od tamtego momentu byliśmy już spokojni o wynik ponieważ kontrolowaliśmy przebieg spotkania i mieliśmy jeszcze 2-3 dobre sytuacje do zdobycia gola. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Sokoła.”-mówił  wiceprezes Sokoła  Krzysztof Stelmaszek.