Mecz Sokół 1946 Sokółka vs MKS RUCH Wysokie Mazowieckie

Mecz Sokół 1946 Sokółka vs MKS RUCH Wysokie Mazowieckie

Wczoraj (21.07.2020r.) Sokół 1946 Sokółka zmierzył się z Ruchem Wysokie Mazowieckie. Mecz odbył się w ramach ¼ okręgowych rozgrywek Pucharu Polski i zakończył się przegraną Sokoła 1:7.  Sprzyjająca pogoda sprawiła, że na trybunach zasiadło mnóstwo kibiców dopingujących swoje drużyny.  Bramkę dla Sokoła zdobył Michał Łabieniec.

„ Dzisiejszego popołudnia rozegraliśmy mecz Pucharu Polski  naszym rywalem był Zespół z Wysokiego Mazowiecka. Nie ma co ukrywać, przeciwnik przez cały mecz był lepiej zorganizowany, jest to zespól III ligowy- grają klasę wyżej.  Wzmocnili się kilkoma zawodnikami m.in. ekstraklasowymi z Jagielloni.  Z drugiej strony, kilku chłopaków z naszej drużyny też nie mogło dziś zagrać ponieważ pauzowały ich kartki z poprzednich spotkań.  Na pewno nie zakładaliśmy że musimy wygrać za wszelką cenę, na tą chwilę nie mamy kadry z którą można byłoby rywalizować jak „ równy z równym”.  Na pewno przy kilku bramkach mogliśmy się lepiej zachować ale z drugiej strony jest to dla nas lekcja.” – mówi Krzysztof Stelmaszek Wiceprezes KS Sokół Sokółka.

W sierpniu Sokół podejmie drużynę Warmia Krypno. 

Fot. Juliusz Stelmaszek

Opr. Klaudia Galej

 

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.