Mecz Sokół 1946 Sokółka vs. MKS Cresovia Siemiatycze

Mecz Sokół 1946 Sokółka vs. MKS Cresovia Siemiatycze

W niedzielne popołudnie (11.08.2019r)  na Stadionie Miejskim w Sokółce rozegrano mecz Sokół 1946 Sokółka  vs. MKS Cresovia Siemiatycze. Było to spotkanie inauguracyjne IV Ligi.

Na trybunach zebrało się liczne grono kibiców i entuzjastów piłki nożnej.  Nim mecz się rozpoczął, Prezes Podlaskiego Związku Piłki Nożnej Sławomir Kopczewski wręczył naszej drużynie Puchar Podlaskiego Związku Piłki Nożnej za zwycięstwo w klasie okręgowej Województwa Podlaskiego za miniony sezon 2018/2019. Za wspaniałą grę w minionym sezonie dziękowała również Wicestarosta Powiatu Sokólskiego Bożena Jelska- Jaroś.

Mecz z MKS Cresovia Siemiatycze był bardzo zacięty – szczególnie druga połowa, w której padły wszystkie bramki. Mecz zakończył się remisem 2:2.

„Jest pewien niedosyt, natomiast cieszymy się ponieważ jest to pierwszy, trudny mecz. Za tydzień jedziemy do Michałowa- mimo że w sparingu pokonaliśmy ich 4:1 będzie to zupełnie inna drużyna, inny mecz. Michałowo zawsze było bardzo solidną drużyną, więc na pewno będzie ciężko, ale jedziemy z pozytywnym nastawieniem, tak jak zawsze - jedziemy po zwycięstwo”- mówi Łukasz Lenkiewicz- Prezes Sokoła.

opr. Klaudia Galej

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.