„Maczki” bogatsze o wiedzę z zakresu bezpieczeństwa drogowego

„Maczki” bogatsze o wiedzę z zakresu bezpieczeństwa drogowego

„Drogowe ABC” to nazwa programu edukacyjnego adresowanego do dzieci w wieku przedszkolnym realizowanego przez Polski Czerwony Krzyż wespół z firmą Circle K, którego celem jest nauczenie najmłodszego pokolenia zasad bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym.
 
Uczestnicy programu poprzez połączenie nauki i zabawy zdobyli informacje na temat bezpieczeństwa na drodze, numerów alarmowych oraz poznali podstawy udzielania pierwszej pomocy. Edukacja przedszkolna to najlepszy moment, by zacząć budować wśród dzieci prawidłowe postawy i promować odpowiednie wzorce zachowań. Czytamy na www.pck.pl/kampanie/drogowe-abc/.
 
Z „Drogowym ABC” zapoznawały się Maczki z Przedszkola Nr 5 w Sokółce. Relację zdjęciową nadesłały wychowawczynie Anna Klim i Małgorzata Dębko.
 

źródło: Lila Micun OR PCK w Sokółce, fot. Przedszkole nr 5 w Sokółce

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.