Lodowata Przygoda z Piratami

Lodowata Przygoda z Piratami

VI Tłusta Niedziela z Morsami i Pączkami, pod hasłem Przygoda z Piratami, przyciągnęła w ostatnią niedzielę karnawału, tłumy morsów nad sokólski zalew. Byli wśród nich pasjonaci lodowatych kąpieli z: Sokółki, Kuźnicy, Wasilkowa, Supraśla,Białegostoku, Siemiatycz, Ciechanowca. Nie zabrakło też obserwatorów podziwiających hart ducha morsów. Bo to nie lada wyczyn, zanurzyć się po pachy między pływającymi blokami lodu, przy temperaturze -5 stopni Celsjusza, przynajmniej na czas zjedzenia pączka! Brrrr...
Po słodkiej uczcie w przeręblu, morsy rozgrzewały się w saunie i potężnej balii z gorącą wodą - hart ciała... i ducha zapewne też.
Imprezie towarzyszyły liczne konkursy, zmrzlaki (w tym ja) ogrzewały się przy potężnych, płonących stosach bali. Ogólnie wydarzenie bardzo barwne, widowiskowe.

PatZal

 

Zdjęcia


Tagi:Sokółkapowiat sokólskimorsowaniemorsy

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.