Listopad w Gminnej Bibliotece Publicznej w Janowie

Listopad w Gminnej Bibliotece Publicznej w Janowie

W Gminnej Bibliotece Publicznej w Janowie w listopadzie, w ramach jesiennych spacerów gościliśmy uczniów z najmłodszych klas ze szkoły podstawowej w Janowie. W bibliotece wspólnie zastanawialiśmy się nad tym „Kim będę, gdy dorosnę?”. Pomocne nam w tym były książeczki: „Kto tutaj pracuje?”, „Kim chcę zostać”, „Gdy dorosnę, zostanę…” i wiele innych. Podczas spotkania uczestnicy wykonywali pracę plastyczną, rozwiązywali zagadki i rebusy, a także chętnie opowiadali kim zostaną w przyszłości. Dużą frajdę sprawiła uczniom zabawa z rekwizytami, podczas której musieli dopasować różne przedmioty do konkretnego zawodu. Kalambury oraz zabawa na skojarzenia przyniosła wszystkim wiele śmiechu i radości. Dzieci bardzo chętnie i aktywnie uczestniczyły w zajęciach, a także świetnie się bawiły.

Każde spotkanie w bibliotece kończyło się wspólnym zdjęciem, rozdaniem dyplomów i niespodzianek.

Gminna Biblioteka Publiczna w Janowie

 

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.