Lato z biblioteką

Lato z biblioteką


O tym, że udane wakacje to nie tylko pobyt nad morzem czy w górach przekonali się uczestnicy plenerowych zajęć w cyklu ,,Lato z biblioteką”. Tym razem Biblioteka Publiczna w Sokółce zaprosiła najmłodszych czytelników na bliskie spotkanie z Alicją z Krainy Czarów. Goście wspólnie z animatorką Kingą Bobienko wyruszyli w muzyczną podróż po świecie dziwnych postaci.

Alicja zabrała dzieci do swojego wyjątkowego świata po drugiej stronie lustra. Najmłodsi poznali niezwykłego Kapelusznika, z którym przyrządzili magiczną herbatkę, dziwnego Kota z Cheshire, który oczarował dzieci swoim przedziwnym uśmiechem, białego, stale uciekającego Królika.

Uczestnicy muzykowali w czarodziejskim ogrodzie, w którym zakwitły stworzone przez nich piękne czerwone róże, a do wspólnej zabawy zabrały gości magiczne karty Królowej Kier. Po wyczerpującym wysiłku maluchy mogły odpocząć na kocyku wśród książek i malowanek,
obejrzeć wystawę nowości wydawniczych Oddziału dla Dzieci, pobawić się mega klockami oraz wziąć udział w pacynkowym mini teatrzyku.

Nasze wakacyjne spotkania odbywają się dzięki środkom z Gminnego Programu Przeciwdziałania Alkoholizmowi pozyskanym przez Oddział dla Dzieci Biblioteki Publicznej w Sokółce na realizację projektu „Muzyczny świat bajek i baśni”, który swym patronatem objęła Burmistrz Sokółki, Pani Ewa Kulikowska. Dziękujemy dzieciom, rodzicom i opiekunom, za liczny udział w zajęciach i zapraszamy na kolejne 17.08.2021 (wtorek). Zapisy prowadzimy w Oddziale dla Dzieci Biblioteki Publicznej w Sokółce oraz przez profil na Facebooku.


 

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.