"Łapiczanki" w Warszawie na zaproszenie NiKiDW

"Łapiczanki" w Warszawie na zaproszenie NiKiDW

14 sierpnia braliśmy udział w super fajnej imprezie, na zaproszenie NiKiDW w Warszawie, ul. Krakowskie Przedmieście 66, gdzie reprezentowaliśmy woj. podlaskie.

    Były występy zespołów i atrakcje z różnych regionów całego kraju. Mieliśmy dużo radości i zabawy oraz możliwości konwersacji w różnych językach z gośćmi i turystami zagranicznymi, co wpłynęło też bezpośrednio na fakt, iż nasze przygotowane regionalne, tradycyjne podlaskie potrawy szybko zniknęły ze stołów i mamy nadzieję, że nakręcony materiał TV będzie ciekawy. Zapoznaliśmy KGW z Łowicza, które zapraszamy do nas na 29.08 na Piknik Rodzinny do Krynek. Cieszymy się bardzo, że otrzymaliśmy ponownie zaproszenie do Warszawy na październik, gdzie będziemy uczestniczyli w Święcie Chleba.

    KGW w Łapiczach Łapiczanki Ewa Wilczyńska

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.