Kurs profesjonalnych programów graficznych w ramach „Bonów na Szkolenia

Kurs profesjonalnych programów graficznych w ramach „Bonów na Szkolenia

       Pani Agnieszka w ramach „Bonów na Szkolenia” uczestniczyła w 30-godzinnym szkoleniu z profesjonalnych programów graficznych Adobe Lightroom i Adobe Photoshop organizowanym przez białostocką firmę T-Matic Grupa Computer Plus Sp. z o.o.

Pani Agnieszko, jakie szkolenie Pani wybrała w ramach dofinansowania pn. „Bony na szkolenia” i dlaczego padł taki wybór?
    Jako miłośniczka fotografii i osoba na co dzień się nią zajmująca zdecydowałam się szkolenie z programów graficznych Adobe Lightroom i Adobe Photoshop. Zależało mi, aby nauczyć się „wyciskać” ze zdjęcia jeszcze więcej, ale już w procesie postprodukcji. Zdecydowałam się również na to szkolenie, aby nauczyć się optymalizować czas pracy nad różnymi projektami. Szkolenie, było skierowane do osób, które miały już styczność z Lr i Ps i chcą sobie przypomnieć wszystkie funkcje czy zagadnienia oraz uporządkować dotychczasową wiedzę i poszerzyć ją o nową. Są to programy posiadające ogrom możliwości. Zależało mi, abym mogła je w pełni wykorzystywać. Oczywiście, należy też wspomnieć o podniesieniu własnych kwalifikacji. Po ukończonym kursie uczestnik otrzymuje certyfikat i zaświadczenie MEN, natomiast po pozytywnie zdanym egzaminie zewnętrznym, kursant zdobywa Cetryfikat Adobe Certified Associate.

    Czy jest Pani usatysfakcjonowana trybem szkolenia i zakresem umiejętności, które Pani przyswoiła?
    Szkolenie było prowadzone w bardzo przejrzysty sposób. Wszelkie kwestie były wyjaśniane od razu. Prowadzący, pan Bartosz jest bardzo kontaktowy i ma olbrzymie doświadczenie, którym się chętnie dzielił. Bardzo dobra organizacja sprawiła, ze zrealizowane zostały wszystkie założenia szkolenia. Kurs wzbogacił moją wiedzę, uzupełniłam wiadomości w wielu kwestiach oraz dowiedziałam się, jakie dotychczas błędy popełniałam. Zdobyte umiejętności mogą przydać się nie tylko fotografom czy grafikom, ale także twórcom stron internetowych, video i osobom rozpoczynającym swoją pracę z Adobe PS, więc szczerze polecam!


    Zamierza Pani jeszcze poszerzać swoją wiedzę i kompetencje w temacie fotografii?
    Uważam, że fotografii należy uczyć się całe życie. Jest ona nieskończenie szeroką dziedziną sztuki, dlatego staram się przynajmniej 2 razy w roku korzystać z różnych warsztatów czy szkoleń, po to m.in. żeby „odświeżyć umysł”, udoskonalić się jeszcze, poznać nowych ludzi, z którymi można wymieniać doświadczenia. Uważam, że trzeba być na bieżąco z tym, co dzieje się w świecie fotografii, którą się uprawia, dlatego jeśli pojawią się interesujące szkolenia, związane z fotografią, na pewno skorzystam, a dofinansowanie, o którym była mowa - to wisienka na torcie!


Opr. Patrycja A. Zalewska

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.