KSZTAŁCENIE ZAWODOWE „NA SZÓSTKĘ” W ZESPOLE SZKÓŁ w JANOWIE

KSZTAŁCENIE ZAWODOWE „NA SZÓSTKĘ” W ZESPOLE SZKÓŁ  w JANOWIE

W ramach projektu „Młodzi konkurencyjni-kształcenia zawodowe i staże dla uczniów Technikum im. Prof. Józefa Marcinkiewicza w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie działanie 3.3 Kształcenie zawodowe młodzieży na rzecz konkurencyjności podlaskiej gospodarki, w latach 2017-2019 uczniowie naszej szkoły będą mogli:

Realizować bezpłatne zajęcia z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego zawodowego dla uczniów zdolnych, rozwijające kompetencje kluczowe, oraz zajęcia wyrównawcze z matematyki.

Ponadto uczniowie będą mogli uzyskać bezpłatnie dodatkowe kwalifikacje na kursach m.in. kurs pilarza, kurs prawo jazdy kat. B, kurs operatora samojezdnych sieczkarni polowych i innych maszyn do zbioru zielonek, kurs operatora kombajnów zbożowych, kurs na wózki widłowe, kurs baristyczny.

Uczniowie będą mogli również odbyć staże zawodowe u pracodawców i uzyskać pomoc stypendialną w wysokości 800 zł przez okres 10 miesięcy.


Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie


 


 

Zdjęcia


Tagi:zespół szkółPowiatcentrum kształcenia rolniczego w janowiestaże

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.