KS SOKÓŁ 1946 SOKÓŁKA - ŚKS KOLEJARZ CZEREMCHA

Wynikiem 4:1 zakończył się mecz Sokoła 1946 Sokółka z ŚKS Kolejarz Czeremcha, piłkarze odrabiali zaległości z poprzedniej rundy. Już od pierwszej minuty gospodarze narzucili rywalom swój styl gry i była widoczna przewaga Sokoła. Pierwsza połowa meczu zaowocowała aż czterema strzelonymi bramkami strzelonymi przez graczy KS SOKÓŁ. Na początku drugiej połowy meczu gospodarze spotkania nieco odpuścili mając przewagę aż czterech bramek i popełnili błąd który to wykorzystali goście strzelając jedynego honorowego gola. Bramki dla drużyny zdobyli: Krzysztof Biernacki, Radosław Szoda, Paweł Stelmaszek, Michał Łabieniec.