Kontekst jest ważny

Kontekst jest ważny

W życiu spotykasz tylko jedną osobę, z którą lecą iskry od samego początku. Wymowne spojrzenia, aluzje i gra gestów. Cała reszta to jak odpalanie prawie pustej zapalniczki.

 Jak Państwu się podoba powyższy cytat? Czy każdy z nas nie znajdzie w nim siebie? A przynajmniej odczuć, towarzyszących np. pierwszej miłości?

Powyższy cytat znajduje się nad, już słynnym dziś zdjęciem, które zostało umieszczone na moim profilu Facebook, które udostępniłem z profilu Gentleman – powyższy cytat jest całym sednem tego postu, a nie zdjęcie (notabene, nieszczęśliwie dobrane do treści przez osobę, która to zaprojektowała). Zostaliście Państwo perfidnie  wprowadzeni w błąd przez lokalny tygodnik, w którym umieszczono samo zdjęcie, wycinając sedno, czyli powyższy cytat. Poziom manipulacji w wydaniu pani Martyny z Nowin sięgnął rynsztoku.


Wszedłem powtórnie na profil Gentleman na Facebooku i co widzię: opisywany powyżej post – osiągnął  14 tys. „laików”, 1241 udostępnień oraz 112 komentarzy, w tym m.in. Irena komentuje: „FAJNIE BYŁOBY SIĘ TAK ZAKOCHAĆ... zawsze na początku jest tak pięknie, gorzej jest posiąść tę sztukę, by ten stan pozostał i by trwał i trwał w nieskończoność..."

Drodzy Państwo, nie dajmy się manipulować! Kontekst jest tu ogromnie ważny! Tekst jest tu ogromnie ważny...

Zapraszam serdecznie wszystkich mieszkańców naszego powiatu do dołączenia do grona moich znajomych na Facebooku - jeśli tylko chcecie Państwo na gorąco śledzić życie powiatu na wielu płaszczyznach, być na bieżąco z wydarzeniami i imprezami!

WSZYSCY JESTEŚMY ZNAJOMYMI!  :)
Piotr Rećko Starosta Sokólski

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.