Konrad Stackiewicz

Konrad Stackiewicz

O sobie:

Ukończyłem Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Obecnie pracuję w Zespole Szkół Rolniczych w Sokółce. Sportem interesowałem się od zawsze, lecz w dzieciństwie poza piłką i kolarstwem nie było innych dyscyplin sportowych w naszym mieście, więc od najmłodszych lat trenowałem piłkę nożną w "Sokole" Sokółka. 

Praca trenera:

Swoją przygodę z pływaniem rozpocząłem na studiach od ratownictwa wodnego. Następnie uzyskałem uprawnienia instruktora pływania, po czym trenera, w tym zawodzie pracuję już od 6 lat. Aktualnie mam pod opieką klub pływacki Omega. 

Sukcesy:

Pamiętam, że jako trampkarz i junior wraz z drużyną walczyłem z Jagiellonią Białystok o pierwsze miejsce w województwie, a poza tym grałem w kadrze województwa. W pływaniu, niestety nie osiągnąłem żadnych sukcesów, ale za to wspaniale spisują się moi podopieczni z Omegi. Jako trener drużyny piłki ręcznej dziewcząt i chłopców w Zespole Szkół Rolniczych w Sokółce zajmowałem czołowe miejsca w województwie (dziewczęta czterokrotnie - piąte miejsce, a chłopcy, w tym roku - szóste). Jeżeli chodzi o osiągnięcia UKS Omegi Sokółka, było to ustanowienie rekordów województwa podlaskiego. Mamy w klubie wielokrotnych mistrzów województwa oraz powołania do kadry województwa. Z każdej imprezy pływackiej wojewódzkiej czy ogólnopolskiej, w której startują nasi zawodnicy wracamy z medalami. Dużym osiągnięciem całego klubu była również organizacja maratonu pływackiego.

Główny cel:

Stworzenie dużego ośrodka pływania w Sokółce połączonego z klasami sportowymi.

Marzenie:

Moim największym marzeniem jest doprowadzenie moich zawodników do Igrzysk Olimpijskich. 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.