Kilkadziesiąt gramów kokainy i amfetaminy, tabletki ekstazy i metadonu

Kilkadziesiąt gramów kokainy i amfetaminy, tabletki ekstazy i metadonu

Funkcjonariusze z Placówki SG w Kuźnicy ujawnili i zabezpieczyli kilkadziesiąt gramów kokainy i amfetaminy, tabletki ekstazy i metadonu.

W poniedziałek (19.12.2016 r.) narkotyki próbował przewieźć przez drogowe przejście graniczne w Kuźnicy 29 - letni obywatel Litwy. Pojazd, którym podróżował mężczyzna został poddany szczegółowej kontroli. W wyniku prowadzonych czynności funkcjonariusze w kabinie pojazdu między innymi za popielniczką, pod plastikową osłoną tunelu środkowego dźwigni zmiany biegów ujawnili opakowania z brązowym i białym proszkiem oraz 19 tabletek. Użyty tester narkotyczny wykazał, że są to kokaina, amfetamina, metadon i ekstazy. Zabezpieczono: 80,49 gramów kokainy, 39,75 gramów amfetaminy, 17 tabletek metadonu i 2 tabletki ekstazy. Wartość ujawnionych narkotyków to ponad 14 tys. zł.

Mężczyźnie za próbę przemytu narkotyków przez granicę grozi do 5 lat pozbawienia wolności.  Obywatel Litwy został również przebadany na zawartość narkotyków w organizmie. Wynik był pozytywny. Za jazdę pod wpływem środków odurzających zatrzymano mu prawo jazdy.

 

Zdjęcia


Tagi:PowiatSokólskiKuźnicaSGPrzemytkokainanarkotykiamfetaminaekstazametadonLitwa29latekkaraprzestępstwo

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.