Kiermasz Charytatywny w Szkole Podstawowej w Kuźnicy

Kiermasz Charytatywny w Szkole Podstawowej w Kuźnicy

Dnia 14 lutego w Szkole Podstawowej w Kuźnicy odbył się kiermasz charytatywny, na którym można było kupić walentynkowe upominki oraz pyszne ciasta. Zbiórkę przygotowała 7 Kresowa Drużyna Harcerska pod opieką Agnieszki Kazberuk nauczyciela i  opiekuna drużyny, przy wsparciu kadry nauczycieli i dyrekcji. Do akcji włączyła się cała społeczność szkolna. Harcerze oraz zuchy przynieśli z domu rzeczy nowe lub używane, natomiast samorząd szkolny pomógł w przygotowaniu pysznych wyrobów ciastkarskich. Ogromną popularność zyskały pluszowe misie oraz pyszne babeczki z serduszkiem .

Wszyscy uczestnicy czuli radość i satysfakcję z tego, że robią coś wspólnie na rzecz wolontariatu. Wierzą też, że świat jest sprawiedliwy, a przekazane dobro kiedyś do nich wróci. Zebrane  pieniądze trafią do Fundacji „ Pomóż Im” na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi i hospicjum dla dzieci.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom biorącym udział w naszej akcji. To najlepszy dowód miłości do drugiego człowieka.

 

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.