KARTKA DLA MEDYKA - SP Babiki

KARTKA DLA MEDYKA - SP Babiki

Szkolny Klub Wolontariatu oraz uczniowie Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Babikach postanowili podziękować wszystkim medykom za poświęcenie i trud w walce z pandemią Covid-19. Wiedząc jak ciężką pracę wykonują narażając swoje życie i swoich bliskich walcząc na pierwszej linii frontu z wirusem ,uczniowie przygotowali przepiękne kartki świąteczne w których zamieścili podziękowania i życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku. W ramach akcji „Podaruj misia temu, kogo kochasz „SKW zakupił Misia Mateusza fundacji „Nie jesteś sam”. W ten sposób uczniowie dołożyli  swoją cegiełkę  na rehabilitację i leczenie podopiecznych fundacji, a jednocześnie przekazując misia mieli okazję podkreślić swoją sympatię i wdzięczność dla służb medycznych. Kosz pełen kartek wraz z misiem Mateuszem został dostarczony przed świętami do „Poradni lekarzy Rodzinnych” KRYNMED w Krynkach. Pani doktor wraz z załogą nie ukrywali wzruszenia. Wiemy, że jest to niewielki gest za waszą pracę w tak trudnych czasach. Jeszcze raz KOCHANI MEDYCY proszę przyjąć serdeczne podziękowania oraz wytrwałości w swojej pracy życzy Szkolny Klub Wolontariatu przy SP w Babikach.

Szkolny Klub Wolontariatu przy SP w Babikach

 

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.