Karolina Szkiłądź

Karolina Szkiłądź

Karolina Szkiłądź – obecnie półfinalistka programu „Mam Talent”, w którym wystąpiła ze swoją autorską piosenką „Trzeba biec”, za którą otrzymała „złoty przycisk”. Będzie reprezentować województwo podlaskie w odcinku półfinałowym, w którym wystąpi 17 listopada 2018r. w telewizji TVN o godz.2000 . Przed publicznością zaprezentuje również swoją autorską piosenką.

Kieruje się mottem:” Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi, bo nie jesteś sam”.

Karolina ma 15 lat. Mieszka w niewielkiej miejscowości w Białousach, chodzi do trzeciej klasy Gimnazjum w Janowie. Muzyka i śpiew wypełnia jej życie. Uczęszcza do czwartej klasy Szkoły Estradowej im. Anny German w Białymstoku. Jej największą pasja jest śpiew, teatr i gra na ukulele. Często występuje na różnych imprezach, co sprawia jej ogromną przyjemność.

Jest laureatką wielu konkursów i festiwali. Nie sposób wymienić tu wszystkich, ale m.in. :

- Grand Prix II Międzynarodowego Festiwalu Młodych Talentów „Polsha Priviet” w Białymstoku oraz pierwsze miejsce i złoty dyplom I Międzynarodowego Festiwalu Młodych Talentów „Polsha Priviet”

- Grand Prix w Wojewódzkim Konkursie Piosenki Współczesnej

- I miejsce i Złota Muszelka na XVIII Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca „Muszelki Wigier”

Karolina wiele razy występowała na koncertach charytatywnych wspierając chore dzieci w białostockim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym, śpiewała na koncertach dla dzieci niepełnosprawnych, a także co roku występuje na miejskiej Wigilii dla bezdomnych w Białymstoku.

Muzyka to jej pasja, z która się urodziła, i która towarzyszy jej cały czas. Układa swoje teksty i gra na ukulele. Karolina, to pełna energii, a przy tym niezwykle skromna, kochająca ludzi i muzykę nastolatka.

Zapraszamy do oglądania i kibicowania w najbliższą sobotę 17 listopada o godz. 20 w telewizji TVN programu „Mam Talent”. Emocji na pewno nie zabraknie, dobra zabawa gwarantowana!


 

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.