Jesteśmy murem za polskim mundurem!

Jesteśmy murem za polskim mundurem!

16-19 listopada w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym odbyła się akcja wolontariacka pod hasłem „Jesteśmy murem za polskim mundurem!”.

Akcja ta miała na celu symboliczne wsparcie, wdzięczność i podziękowanie za pełnioną służbę dla żołnierzy, funkcjonariuszy Straży Granicznej, Pożarnej oraz Policji, którzy obecnie pełnią służbę na granicy polsko – białoruskiej, strzegąc naszego wspólnego bezpieczeństwa. Wychowankowie ośrodka wraz z nauczycielami przygotowywali laurki przepełnione podziękowaniem. Wiemy, że jest ciężko naszym służbom dlatego też chcieliśmy im podziękować z całego serca. Laurki zostały przekazane do jednostki Straży Granicznej w Kuźnicy. Nasza akcja miała również wydźwięk w ogólnopolskiej telewizji TVN, w której Pani Dyrektor Elżbieta Szomko opowiedziała o naszej inicjatywie.

Jesteśmy murem za polskim mundurem! Zawsze z Wami!

SOSW w Sokółce

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.