Jazda Indywidualna na czas na szosie im. Józefa Gościło

Jazda Indywidualna na czas na szosie im. Józefa Gościło


Dziś w Bohonikach zostały rozegrane Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w jeździe indywidualnej na czas im. Józefa Gościło. Trasa wyścigu obejmowała miejscowości Bohoniki, Malawicze Dolne i Wojnowce. W zależności od kategorii wiekowej do pokonania było od 6 do 13 km. Prawo startu mieli zawodnicy i zawodniczki kategorii : Żak, Młodzik, J. Młodszy, Junior, Masters oraz Open. W obu wyścigach mogli wziąć udział zarówno zawodnicy, jak i amatorzy. Międzynarodowy Memoriał im. Stanisława Kirpszy oraz Jazda Indywidualna na czas na szosie im. Józefa Gościło
to jedne z najważniejszych imprez kolarskich na Podlasiu które stale się rozwija, upamiętniając przy tym wybitnych, lokalnych kolarzy w najlepszy możliwy sposób.
Organizatorami zawodów byli: Starostwo Powiatowe w Sokółce, Gmina Sokółka, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce, Podlaski Okręgowy Związek Kolarski , UKS FENIX KRYNKI.


Referat Promocji
Maciej Białobłocki
 

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.