IV Regaty Żeglarskie w Sokółce

IV Regaty Żeglarskie w Sokółce

W dniach 11-12 maja Klub Żeglarski "Żagiel" Sokółka zorganizował i przeprowadził IV Regaty Żeglarskie o Puchar Burmistrza Sokółki- edycja Podlaskiej Ligi Żeglarskiej 2019. Patronat przedsięwzięcia objęli: Patronat:Gmina Sokółka, Burmistrz Sokółki, OSiR Sokółka. Invido Production S.A.,  Agromech,  Łajba Czarter Stefan Nikiciuk, NaCzarter.PL Łukasz Moździerski, Lody tradycyjne „U Matczaka”, Bistro u Matczaka, Jaskółka Sp. Z o.o, Alior Bank, Biuro Serwis. Uczestnicy musieli posiadać własny sprzęt na którym musiały się znajdować co najmniej trzy osoby.  W sobotę 11 maja od godz. 08:00 rozpoczęto przyjmowanie zgłoszenia do regat. O godz. 10:00 pod masztem banderowym odbyło się uroczyste otwarcie regat. Komandor Klubu Ryszard Bronowicz serdecznie przywitał zawodników życząc im udanych startów, przyjemnego pływania i wygranych wyścigów. Start do pierwszego wyścigu odbył się o godzinie 11:30. Następnie 12 maja (niedziela) o godzinie 10:00 rozpoczęły się kolejne wyścigi. Regaty mają charakter turystyczny i zostaną rozegrane w klasie Omega Standard. O godz. 15:00 odbyło się uroczyste zakończenie regat. Zostały wręczone puchary i nagrody załogom.

 

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.