III Sokoli Bieg

W niedzielę w ramach Dni Sokółki przed Kinem Sokół odbył się III Sokoli Bieg. Biegi rozstrzygnęły się na dystansach 2,5 i 10 km oraz mini- zawody dla najmłodszych sportowców. Odbył się również bieg na nartorolkach. W biegu na nartorolkach I miejsce zajęła Natalia Fiedorec, II miejsce Magdalena Ignatowicz a III Monika Szomko. W biegu na 2km I miejsce zajął Paweł Pleskowicz, II miejsce Piotr Bałdak a III Krystian Markowski. W biegu na 5 km I miejsce zajął Andrzej Ardziewicz, II miejsce Daniel Bochenko a III miejsce Dariusz Grabala. Natomiast w biegu na 10 km I miejsce zajął Adam Supiński, II miejsce Andrzej Ardziewicz a III miejsce Janusz Stępniak. Dla najmłodszych przygotowane były również dodatkowe atrakcje- dmuchańce. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy medal za udział a najlepsze wyniki- nagrody. Pogoda dopisała co sprawiło że nie można było narzekać na frekwencję.