I widzimy Wikusię na turnusie… :)

I widzimy Wikusię na turnusie… :)

To była gorrrąca lipcowa sobota pod  wieloma względami. A w sokólskim Klubie Senior+ to pewnie temperatura pobiła wszelkie rekordy. Drużyna Wiki uwijała się jak w ukropie, a pozytywna energia spowijała wszystko. Cel był jeden: wysłać Wikusię na turnus rehabilitacyjny. Co było potrzebne żeby go zrealizować? Zdeterminowani dobrostanem córki rodzice: Ala i Marcin, grupa chętnych wolontariuszek i wolontariuszy, serdeczni darczyńcy, hojni kupujący i życzliwie nastawieni włodarze. Udało się! W magiczne 4 godziny zebraliśmy aż 4747 zł. Kwota trafiła na konto Podlaskich Aniołów i z niego popłynie do ośrodka w Zabajce - Wikusia Kulfan z Budna (gm. Janów) zaczyna bardzo intensywny  turnus. A swoją drogą - liczymy na relacje. Dawno nie widziałam tylu uśmiechniętych twarzy, tyle entuzjazmu i wzajemnej serdeczności. Pachniało kawą, pyszności kusiły ze słodkiego stołu – tu wielki ukłon w kierunku przezdolnych autorek wypieków. Stoły w głównej sali niemal uginały się od najprzeróżniejszych przedmiotów podarowanych przez Darczyńców, wśród których każdy mógł upolować co dla siebie – lekturę, miód, rękodzieło, a nawet modny ciuszek… Pierwszym gościem Klubu Senior+ była Wiesława Burnos - Członek Zarządu naszego województwa, która odwiedziła kiermasz w podwójnej roli - kupującej i ofiarującej mnóstwo świetnych fantów promujących Podlasie.
Hojność wszystkich kupujących łapała za serce…
 
Za organizacją sobotniego kiermaszu stoi Ewa Bieszczad, Aneta Tumiel, Lucyna Śliżewska i Angelina Aluszyk (Klub Senior+), wspierane przez Elwirę Zabłocką z wolontariuszkami oraz Joannę Gejdel. Kiermasz organizacyjnie wsparli: Powiat Sokólski, Klub Senior+ i Powiateka, zaś medialnie INFO Sokółka oraz iSokolka.eu.
 
Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy tego dnia przestąpili niezwykle gościnny próg Klubu Senior+ za cudowną atmosferę. Dziękujemy Staroście Sokólskiemu Piotrowi Rećko za zgodę na lokalizację kiermaszu w KS+, Pani Marszałek za miłą wizytę i bagażnik pełen prezentów.
„Dziękujemy Wszystkim - jesteście MEGA KOCHANI” - piszą rodzice Wiktorii.
 
Ps. Zostały fanty i jesienią planowany jest kiermasz na rzecz Kamila, już dziś zapraszamy!

Tekst: A. Tumiel, fot. Ewa Bieszczad

Zdjęcia


Tagi:aneta tumielWidzimy Wikusię na turnusie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.