I Otwarty Turniej o Puchar Burmistrza Krynek w mini zapasach

I Otwarty Turniej o Puchar Burmistrza Krynek w mini zapasach

I Otwarty Turniej o Puchar Burmistrza Krynek w mini zapasach w stylu wolnym przeszedł do historii i przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. W zawodach w Zespole Szkół Samorządowych w Krynkach wystartowało 106! zawodników i zawodniczek z 9 klubów z województw podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. Zawody uroczyście otworzyła Burmistrz Krynek, Pani Jolanta Gudalewska o godz 11:00. Walki na dwóch matach trwały do godziny 15:00 a sędzią głównym zawodów był Pan Karol Łebkowski - sędzia międzynarodowy, sędzia olimpijski z Rio,  który będzie sędziował  także Igrzyska Olimpijskie w Tokio. 

W zawodach walczyły dzieci i młodzież w wieku od 8 do 15 lat w podziale na  kategorie wagowe i wiekowe. Zawodnicy naszego Klubu walczyli wspaniałe i zdobyli;

Mini zapasy ( rocznik 2008-2009):

2 złote medale;

 - Agnieszka Palacz kat. 46kg

- Emilka Dondziło kat. 50 kg

1 brązowy medal

- Filip Sołoniewicz kat. 60kg

  Młodzicy i młodziczki ( rocznik 2005-2007):

3 srebrne medale

 - Mikołaj Carewicz kat. 62kg,

 -Urszula Jankiewicz kat. 46 kg,

-  Julia Pul kat. 50kg

 2 brązowe medale 

- Emilka Carewicz kat. 50kg,

- Karolina Palacz kat. 62kg ,

 Mini zapasy ( rocznik 2010-2011) najmłodsi adepci zapasów zdobyli:

 2 złote medale - Gabriel Waszkuć,  Weronika Kułakowska

 2  srebrne - Michalina Hajduk, Antonina Carewicz

 7 brązowych medali:

Piotr Sipko, Krzysztof Sipko, Emir Talkowski ,Lila Gembicka, Michalina Bielska , Michalina Ciruk, Aleksandra Kuryło

Klasyfikację  Drużynową wygrał Klub UAKS Podlasie Białystok, miejsce drugie - MLUKS Gwiazda Szczuczyn, miejsce trzecie - UKS Feniks koKrynki. 

Dziękujemy wszystkim naszym Sponsorom, dzięki którym mogliśmy zorganizować te zawody : Gmina Krynki, Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, Nadleśnictwo Krynki z siedzibą w Poczopku, Bank Spółdzielczy w Białymstoku, Krynka sp. z o.o., Gospodarstwo Rolne Zbigniew Słoma, Gospodarstwo Rolne Marcin Carewicz, Usługi Leśne Jarosław Jackiewicz, Tatarska Jurta Kruszyniany, Placówka Straży Granicznej w Krynkach. 

Dziękujemy także rodzicom naszych wychowanków za pomoc w organizacji Turnieju i gorący doping!!!

Wszystko co robimy- robimy dla Waszych dzieci!

Na zdjęciu z dekoracji Młodzików oprócz Pani Burmistrz Jolanty Gudalewskiej oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Krynkach, Pana Józefa Czarnieckiego stoi mama a zaraze trener Elżbieta Carewicz.

Pozdrawiam 

Natalia Godlewska 

Prezes UKS Feniks w Krynkach

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.