Grają dla Joanny

Grają dla Joanny

Trwa Turniej Charytatywny Piłki Siatkowej “Gramy dla Joanny” Pod patronatem Starosty Sokólskiego Piotra Rećko. Rozgrywki na hali sportowej ZS w Sokółce potrwają do około godziny 15:00. W turnieju bierze udział 15 drużyn. “Dzięki Wam Asia będzie mogła stanąć na dwóch nogach i spełnić dużo swoich marzeń, których do tej pory nie spełniła. (...) Dziękuję za każdą cegiełkę na rzecz Asi, dziękuję Panu Staroście Piotrowi Rećko, organizatorom oraz wam wszystkim.” - Dziękowała podczas rozpoczęcia zawodów siostra Joanny Szyłak. “Nagrody dla zwycięzców Turnieju ufundował Zarząd Powiatu Sokólskiego ze Starostą Piotrem Rećko na czele, który jest również współorganizatorem dzisiejszych zawodów, tak jak UKS Mikolo Sokółka...” - Mówił Stanisław Marchiel.
Zapraszamy na hale sportową ZS w Sokółce do kibicowania zawodnikom oraz wsparcia Joanny Szyłak w jej dążeniu do spełnienia najważniejszego teraz marzenia - uzbierania kwoty wystarczającej na zakup protezy nogi.

 

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.