GOKiS w Kuźnicy zaprasz dzieci - BAJKA O RYBAKU I ZŁOTEJ RYBCE

GOKiS w Kuźnicy zaprasz dzieci - BAJKA O RYBAKU I ZŁOTEJ RYBCE

BAJKA O RYBAKU I ZŁOTEJ RYBCE
GOKiS w Kuźnicy, 27 sierpnia 2020 r, godz.16.00
Plac przy GOKiS lub sala widowiskowa

• To wyjątkowy rodzaj spektaklu, gdzie dzieci są odbiorcami, a także stają się jednocześnie twórcami, aktywnie przeżywając treść przedstawienia.
• Podczas spotkania poznamy Złotą Rybkę, która nie tylko spełnia życzenia, ale wraz z rybakiem zabierze nas w niezapomnianą morską przygodę.
• Usłyszymy jak grają morskie fale, jak śpiewają syreny, a także odpłyniemy w głębię morza razem z kolorowymi rybkami.

W zaczarowany świat bajki przeniesie nas KINGA BOBIENKO - muzyk, pedagog, absolwentka rytmiki na Akademii Muzycznej w Łodzi oraz podyplomowych studiów dla Menedżerów Kultury na SGH w Warszawie. Pani Kinga jest autorką kreatywnych zajęć „Ence-pence” . Założeniem spotkań „ence-pence” jest wprowadzenie najmłodszych odbiorców w świat muzyki, jak również pokazanie, w jaki sposób muzyka przeplata się z innymi dziedzinami sztuki: z plastyką, tańcem, teatrem. Poprzez zabawę oraz różne formy aktywności twórczej, „ence-pence” kształci, umuzykalnia, ale także wychowuje młodych melomanów do świadomego uczestniczenia w kulturze. Bardzo ważnym elementem każdych zajęć jest również integracja dzieci ze sobą, a podczas spotkań familijnych również z rodzicami we wspólnej zabawie.
https://ence-pence.com/index.html

Dodatkowe informacje:
godz. 16.00 malowanie twarzy dla chętnych
godz.17.00 - 19.00 Bajka oraz kreatywne ,,ence-pence"
- rzeźby balonowe
Obowiązują zapisy: 501 431 540, messenger

INFO DLA RODZICÓW I OPIEKUNÓW:
Ze względu na panującą w kraju sytuację epidemiologiczną liczba miejsc jest ograniczona. Uczestnikami zajęć mogą być dzieci, które nie posiadają objawów choroby zakaźnej oraz dzieci, które w ciągu ostatnich 14 dni nie miały kontaktu z osobą, u której stwierdzono chorobę Covid-19.
Każdy uczestnik zajęć będzie zobowiązany do dezynfekcji dłoni.
Zapraszamy!

 

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.