Gminna Biblioteka Publiczna w Janowie obchodziła Światowy Dzień Pluszowego Misia

Gminna Biblioteka Publiczna w Janowie obchodziła Światowy Dzień Pluszowego Misia

Gminna Biblioteka Publiczna w Janowie wraz ze swoimi najmłodszymi czytelnikami obchodziła Światowy Dzień Pluszowego Misia

Dzieci zapoznały się z bogatą ofertą różnych książek o misiach i niedźwiadkach. Podzieliły się opowieściami o swoich ulubionych,  najukochańszych pluszakach. Towarzyszą im one przez całe dzieciństwo. Są przyjaciółmi i powiernikami najskrytszych sekretów, zawsze tuż obok do mocnego przytulania. Najmłodsi wykazali się dużą znajomością różnych bajek, gdzie głównym bohaterem jest miś. Na zajęciach dzieci poznały serię książeczek o Misiu Tulisiu i wysłuchały opowiadania ”Kto przytuli Misia Tulisia?” Davida Melling. W ramach pracy plastycznej uczestnicy zajęć poznali technikę origami i wspólnie wykonali postać misia z papierowych kółek. Praca w grupie uczyła współpracy i zaowocowała dużym, kolorowym plakatem z misiem. Dzieci przy muzyce losowały i rozwiązywały zagadki. Podczas spotkanie nie mogło zabraknąć dobrej zabawy. Pierwsza  z nich - Misiowa gimnastyka, wywołała dużo radości i uśmiechu na wszystkich twarzach. Druga - malowanie na tablicy misia z zasłoniętymi oczami, wzbudziła dużo emocji i śmiechu.

Na zakończenie miłego spotkania dzieci otrzymały misiowy słodki upominek. To był wyjątkowy, sympatyczny Dzień Misia w janowskiej bibliotece.

Gminna Biblioteka Publiczna w Janowie

 

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.