Gala kolarska SKK Sokół

Gala kolarska SKK Sokół

W Karczmie "Pod Sokołem" odbyła się gala kolarska podsumowująca sezon 2018 Sokólskiego Klubu Kolarskiego "Sokół". Byłą to dobra okazja by podziękować tym wszystkim którzy angażują się w rozwój sokólskiego kolarstwa - sponsorom, rodzicom i samym zawodnikom. Nasi młodzi adepci kolarstwa ścigali się na zawodach w wielu miejscach w Polsce. Wiele razy stawali na podium imprez krajowych i wojewódzkich. Startowaliśmy w Olecku, Kalinowie, na Tour de Pologne amatorów, braliśmy udział w wyścigach z cyklu Maratonów Kresowych czy Mazury MTB. Byliśmy również na Pucharze Polski w kolarstwie przełajowym, rywalizowaliśmy również na profesjonalnym torze kolarskim w Pruszkowie. Mariusz Bykowski, prezes Sokólskiego Klubu Kolarskiego Sokół liczy na swoich utalentowanych zawodników w których jest bardzo duży potencjał i chciałby co najmniej powtórzyć sukcesy w tym roku. Liczymy na sukcesy w zawodach najwyższej rangi czyli te najważniejsze w naszym kalendarzu - Mistrzostwa Polski. Nasi zawodnicy zdobywali medale na tej imprezie co jest dużym sukcesem i w tym roku będą bronić tutułów. SKK Sokół powstał w maju 2015. Jest współorganizatorem jednej z największych imprez kolarskich w regionie - Memoriału im. Stanisława Kirpszy oraz zawodów dla najmłodszych - Czwartków Kolarskich. Zdjęcia: Tekst: Maciej Białobłocki

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.