Fryzjerki z ZSZ na Międzynarodowych Targach Fryzjerskich i Kosmetycznych

Fryzjerki z ZSZ na Międzynarodowych Targach Fryzjerskich i Kosmetycznych

W piątek, 20 września, uczennice klas fryzjerskich Zespołu Szkół Zawodowych im. Elizy Orzeszkowej w Sokółce odwiedziły  najważniejsze w Polsce wydarzenie dla profesjonalistów i miłośników piękna - Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days 2019. Na 48 000 mkw. powierzchni wystawienniczej znalazło miejsce 550 wystawców z 25 krajów oraz  1 500 influencerów urodowych. Po raz pierwszy w Polsce pojawiła się strefa koreańskiej pielęgnacji, ponad to można było wykonać bezpłatne zabiegi, makijaże, stylizacje fryzur oraz paznokci.

W wyjeździe wzięły udział: Julia Kostrzewska, Gabriela Kulmaczewska, Wiktoria Czepiel, Agata Marculewicz, Zuzanna Olechno (II T) oraz Wioleta Mozolewska (IV TFI)., a opiekunem młodzieży była Pani Elwira Zabłocka.

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.