Ferie z kuźnickim GOKiS-em

Ferie z kuźnickim GOKiS-em

24.01.2022 zgodnie z planem odbyły się zajęcia taneczne a po nich wspólnymi siłami stworzyliśmy duże akwarium. Było aktywnie i bardzo kreatywnie. Pomysłów na fantastyczne morskie ryby i stworzenia się nie kończyły. Efekt końcowy naprawdę robi wrażenie.
26.01.2022- Wspólnie dowiedzieliśmy się wielu ciekawych informacji na temat wędrówek ptaków. Zdobyliśmy wiedzę jak i czym prawidłowo dokarmiać ptaki zimą. To jednak nie wszystko.... Własnymi rękoma wykonaliśmy kule z ziarnami dla naszych skrzydlatych przyjaciół po czym wybraliśmy się na spacer i zawiesiliśmy 3 karmniki. Zachęcamy do ich odwiedzania.
31.01.2022 - Dzień w którym ruszyliśmy nasze szare komórki rozwijając swoją kreatywność. Było malowanie, układanie koralików a nawet karaoke. Spotkaliśmy się też z psychologiem z którym rozwiązywaliśmy łamigłówki i zagadki które wymagały logicznego myślenia.
2.02.2022 - Rozpoczęliśmy od spotkania z funkcjonariuszami Straży Granicznej. Spotkanie bardzo ciekawe i obfitujące w wiele istotnych informacji na temat funkcjonowania w strefie przygranicznej. Po ciekawym spotkaniu odbyły się zajęcia kulinarne na których przygotowaliśmy faworki. W całym budynku unosił się piękny zapach. Wyszły przepyszne i niestety zniknęły w mgnieniu oka.


GOKiS w Kuźnicy
 

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.