Fenomenalny początek sezonu drużyny Metal-Fach LP Sokółka w Polskiej Ekstraklasie Bilardowej!

Fenomenalny początek sezonu drużyny Metal-Fach LP Sokółka  w Polskiej  Ekstraklasie Bilardowej!

Polscy najlepsi bilardziści rozpoczęli rywalizację drużynową , 9 zespołów walczy o tytuł drużynowego Mistrza Polski. Hotel Tęczowy Młyn w Kielcach przez kilka ostatnich dni był miejscem zmagań najlepszych drużyn w kraju w Polskiej Ekstraklasie Bilardowej. Już od wielu lat w tym doborowym towarzystwie mamy nasz zespół  „Metal-Fach LP Pool Bilard  Sokółka I„.  Po dobrym otwarciu sezonu w rywalizacji indywidualnej jaki i w II Polskiej Lidze Bilardowej wierzyliśmy, że to dobry prognostyk na dalsze coraz bardziej wymagające starty naszych bilardzistów i rzeczywiście panowie nie zwalniają tempa.  Śmiało można mówić o rewelacyjnym otwarciu sezonu w Ekstraklasie.  Nasz zespół w składzie: Konrad Piekarski, Hubert Łopotko, Dominik Zając, Grzegorz Lasota oraz trener Lech Piekarski rozegrał w czasie pierwszego zjazdu Bilardowej Ekstraklasy trzy mecze we wszystkich odnosząc cenne zwycięstwa ; 

12 marca z „Kosmopell Arkadia Tczew”  - 14 :12

13 marca z „TBC Investment BSB Maximus  Bydgoszcz„  - 14 :2

14 marca z „Baribal Zagłębie Lubin„  - 14 : 11

,zwycięstwa tym bardziej cenne, gdyż zespół z Lubina to zwycięzca Ekstraklasy 2019, a Tczewianie to aktualni brązowi medaliści tych rozgrywek.

 Sokółczanie po 3 meczach otwierają tabelę Polskiej Ekstraklasy Bilardowej. 

 

Kolejne mecze odbędą się 7, 8 i 9 maja. Rywalami Metal-Fach Sokółka będą kolejno  drużyny WSB M13 Warszawa, Lipiński Dachy Tomaszów Mazowiecki oraz główny faworyt do tytułu Mistrza Polski - Nosan Kielce.

Mecze możemy oglądać na żywo w TVSports.pl, retransmisje na You Tube i kanale  SPORTKLUB.

 

13 marca rozegrana została również II kolejka II Polskiej Ligi Bilardowej. Zespół Metal-Fach LP II Sokółka, w meczu wyjazdowym, zmierzył się z bardzo mocną drużyną Montownia Rozrywki Warszawa. Naszych barw bronili: Krystian Piekarski, Szymon Miroń, Karol Zielenkiewicz oraz Harutyun Sahakyan. Po wielu zaciętych pojedynkach drużyna z Warszawy zwyciężyła 4:2. Dwa bardzo cenne punkty zdobył dla Sokółczan Krystian Piekarski. Po dwóch kolejkach drużyna Metal-Fach LP II Sokółka zajmuje 3cie miejsce. Już 17 kwietnia na własnym podwórku sokółczanie podejmą drugi warszawski zespół „147 Break autazeszwajcarii.pl Warszawa”.

 

 

Na zdjęciach;

1 Plakat Ekstraklasy

2 Prezentacja zespołów ; Baribal Lubin i Metal Fach LP Sokółka

3 Nasi bilardziści Dominik Zając i Konrad Piekarski

4 Trudne zagranie Konrada  tz. Jump shot.

5 Konrad Piekarski

6 Aktualna Tabela Ekstraklasy

 

Lech Piekarski - Sokólskie Stowarzyszenie Bilardowe

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.