FALCON CUP 2018

FALCON CUP 2018

W Turnieju FALCON CUP 2018 - „TURNIEJ BAMBINI“ o puchar FALCONU, zorganizowanym przez Akademię Sportu Falcon Sokółka wzięli udział zawodnicy rocznika 2011. Na hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 2. w Sokółce  spotkały się drużyny: AS FALCON I Sokółka, AS FALCON II Sokółka, JUNIOR Białystok,HATTRICK I Białystok, HATTRICK II Białystok, MAGNAT Juchnowiec Kościelny. Drużyny rywalizowały w systemie - „każdy z każdym“, mecz trwał 12 minut. Rozgrywki odbywały się równocześnie na dwóch boiskach w systemie 3+1. Razem  rozegrano15 meczów. W końcowej klasyfikacji zespół MAGNAT Juchnowiec i AS FALCON I Sokółka miały tyle samo punktów i zdobytych bramek. W związku z tym rozegrano karne, na korzyść Juchnowca - 4:3. Każdemu zespołowi wręczone zostały medale, a trzem najlepszym drużynom puchary.

PatZal

Zdjęcia


Tagi:Sokółkafalconturniej bambini

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.