Szudziałowianki wygrywają Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego w Tenisie Stołowym

Szudziałowianki wygrywają Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego w Tenisie Stołowym

31 października w Suchowoli odbyły się  Mistrzostwa Powiatu Sokólskiego w Tenisie Stołowym Szkół Podstawowych. Szkoła Podstawowa w Szudziałowie wystartowała w dwóch kategoriach wiekowych. Zawodnicy mieli do rozegrania gry pojedyncze i podwójne, a szkoła która zdobyła 4 punkty wygrywała mecz. Każda szkoła mogła wystawić trzech zawodników i jednego rezerwowego.
Bardzo dobrze zaprezentowały się dziewczęta starsze z klas VII – VIII (roczniki 2006-2005), wygrywając turniej i będą reprezentować powiat sokólski na Mistrzostwach Grupy Północnej. Kinga Bach i Justyna Kardaszewicz trenują tenis od trzech lat reprezentując również Uczniowski Klub Sportowy Sudovia Szudziałowo. Członkami drużyny były również Martyna Kucharewicz i Zofia Bach. Drużyna chłopców w składzie: Dmitruk Bartosz, Bach Franciszek, Kucharewicz Kacper, Mulkiewicz Mateusz zajęli IV miejsce wywalczając awans do półfinałów wojewódzkich.
Gratulacje i życzymy powodzenia w półfinałach wojewódzkich.

Krzysztof Bach

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.