Dzień Seniora z Matką Boską Różanostocką – zaproszenie

Dzień Seniora z Matką Boską Różanostocką – zaproszenie

Drodzy Seniorzy,

Serdecznie zapraszamy na XV jubileuszowy Archidiecezjalny Dzień Seniora z Matką Boską Różanostocką 12 października br. w Sanktuarium Matki Bożej Różanostockiej w Różanymstoku. Program przewiduje o godz. 10.00 mszę św. koncelebrowaną pod przewodnictwem arcybiskupa, godz. 11.30 – występy zespołów artystycznych z pieśniami maryjnymi, godz. 13.00 – przerwa z możliwością posiłku w podziemiach plebanii, godz. 13.45 – Nieszpory z litanią, różańcem przed Najświętszym Sakramentem, godz. 14.30 – odjazd. Złożymy też hołd i dziękczynienie Matce Bożej Różanostockiej za troskę o Ojczyznę i nas seniorów.

Bardzo prosimy parafie, członków Związku Emerytów o zorganizowanie wyjazdów. Zapisy w Związku Rejonowym w Sokółce, w siedzibie Starostwa Powiatowego, pok. 17 (parter), w godz. 10.00-12.00.

Przewodniczący Zarządu Oddziału PZERiI w Sokółce

Henryk Cudnik

fot. archibial.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.