Dziękujemy za wzbogacenie naszego księgozbioru

Dziękujemy za wzbogacenie naszego księgozbioru

Przedszkolaki, uczniowie oraz wychowankowie internatu naszego ośrodka pragną podziękować za otrzymane książki oraz puzzle, których darczyńcą jest Starosta Sokólski Piotr Rećko. Dary te wzbogaciły podręczne księgozbiory. Dzieci chętnie sięgają po piękne i pełne kolorowych ilustracji przygody bajkowych bohaterów. Nasi podopieczni lubią bardzo wspólne czytanie, które propagujemy w czasie wolnym w internacie, pod znakiem ,,Akcja czytanie na dobranoc”. Stwarza to doskonałą okazję, aby obdarzyć dzieci tym czego bardzo
potrzebują- naszej uwagi. To najtańsza i najskuteczniejsza metoda podniesienia poziomu kompetencji w zakresie czytania i budowania właściwych relacji między wychowankami. Jest to również najlepszy sposób, aby uczyć języka i rozbudzać wyobraźnię. Bierzemy więc książki do rąk i przenosimy się do świata naszej wyobraźni!
Kadra i uczniowie SOSW
 

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.