Dworzysk - miejsce pełne magii

Dworzysk - miejsce pełne magii

Dnia 9 lipca w miejscowości Dworzysk odbyły się Dni Pola. :) Każda osoba, która podczas dzisiejszego dnia nie zdążyła przyjechać do Dworzyska, ma jeszcze szansę odwiedzic to magiczne miejsce w niedzielę od 11:00 do 17:00. Podczas Dni Pola gospodarze oprowadzali wszystkich gosci po lawendowym polu, opowiadali szczegółowo o uprawie, każdy uczesnik miał mozliwość posadzenia swego krzaczka. Odwiedzono równiez pracownię, gdzie gospodarze susza swoje zbiory. Kolejną atrakcją było stoisko warsztatowe, na którym można było własnoręcznie wykonać kosmetyki lawendowe. Lodziarnia Stara Szkoła zadbała o to aby kazdy gość spróbował lodów oraz innych przysmaków o cudownym smaku lawendy :) Dworzysk to naprawdę magiczne, niesamowite miejsce pachnące lawendą. :) Zawsze będziemy tam wracać!

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.