Drugi Piknik z Jagiellonią

Na stadionie miejskim w Sokółce, już po raz drugi, odbył się piknik z Jagiellonią. Mecz towarzyski Jagiellonia Białystok- Wigry Suwałki zakończył się remisem 2:2. Białostocki zespół do przerwy prowadził 1:0 po golu Łukasza Burligi.  Bramkę wyrównującą dla zespołu z Suwałk zdobył Karankiewicz. Na odpowiedź Jagielloni nie trzeba było długo czekać. Zaledwie minutę później bramkę na 2:1 zdobył Klemenz. Tuż przed końcem, gola na 2:2 dla zespołu z Suwałk zdobył Kuriata .
W przerwie meczu wystąpiły sokólskie mażoretki prezentując swój układ choreograficzny.
Wcześniej, przed meczem Jagiellonia vs Wigry, spotkanie rozegrali młodzi zawodnicy AS Falcon przeciwko białoruskiej drużynie Neman Grodno.