Doposażenie pracowni kształcenia zawodowego

Doposażenie pracowni kształcenia zawodowego

W ramach projektu pn: „Kompetentni w działaniu, konkurencyjni na rynku pracy” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 01.09.2019 – 30.08.2021r. zadanie 6: „Wyposażenie pracowni i warsztatów szkolnych”,  Działanie 1: „Wyposażenie pracowni i warsztatów szkolnych” w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Sokółce doposażona została pracownia kształcenia zawodowego dla uczniów Branżowej Szkoły I Stopnia kształcących się na kierunku Kucharz. Otrzymaliśmy 4 gastronomiczne stoły produkcyjne z drzwiami suwanymi ze stali nierdzewnej, 2 stoły ze zlewem 2-komorowym z drzwiami suwanymi ze stali nierdzewnej z baterią kuchenną, piec konwekcyjny, kuchenkę elektryczną ceramiczną z piekarnikiem z funkcją termoobiegu i zmywarko - wyparzarkę do naczyń z dozownikiem płynu myjącego i płuczącego oraz pompą zrzutową i podstawą. Ułożona została również glazura, zamontowane 2 okapy elektryczne i elektryczny podgrzewacz wody. Stworzone zostały warunki zbliżone  do rzeczywistych warunków pracy, w których młodzież w ramach praktycznej nauki zawodu będzie mogła w pełni uczestniczyć w zajęciach praktycznych w gastronomii. Zwiększy się ich komfort pracy, poprawi się jakość wykonywanej pracy. Dziękujemy Panu Staroście – Piotrowi Rećko oraz Pani Dyrektor SOSW w Sokółce.

szkolny koordynator projektu, nauczyciel przedmiotów zawodowych – p.  Bożena Mróz

 

Zdjęcia


W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.
Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.